Objednávejte se prosím s dostatečným předstihem. Minimálně měsíc dopředu spíše měsíc a půl. A měsíc před případnými narozeninami či svátkem partnera či někoho z rodiny. 

CENÍK


Fotografování PORTRÉT/GLAMOUR/AKT
Každý má na to mít kvalitní fotografie. Každý je něčím jedinečný, a přesně to se snažím zachytit na fotografii. Jedinečnost osoby a jedinečnost okamžiku. Základem kvalitní fotky, je práce s lidmi- umět jim naslouchat, vyslyšet přání a být empatický. Někteří lidé jsou extrovertní a fotogeničtí, tam je focení obvykle jednodušší. Je však také spousta lidí, kteří jsou spíše introverti, rádi by fotky, ale déle jim trvá, než se otevřou a uvolní. Dobrý fotograf musí umět jednat s lidmi a být kreativní. Sami posuďte, jaká jsem já. Ale věřím, že nuda při mém focení hrozit nebude. :)
Ano spousta fotografů Vám dá za stejnou cenu hromadu fotek, ale jste si jisti, že to bude přesně to, co jste si přáli? Každý fotograf by měl na té své fotografii zanechat vlastní ,,podpis", to znamená- jak to vyfotí a jak to následně upraví… 
Cílem retuše není dramaticky měnit obsah fotografie jak je tomu u fotomontáže. Retuš by měla být přirozená, decentní a měla by vyzdvihnout obsah fotky a dokreslit náležitě atmosféru. Černobílá zvýrazní kontrasty, barevná upoutá svojí atmosférou a přijme diváka do svého příběhu.
Dávám přednost KVALITĚ před KVANTITOU.

Více Variant balíčků
ceny od  1150,- Kč

Varianta KALENDÁŘ/ od 2300,- KčFotografování dětí a rodin
Varianta TEN / od 1200,- Kč

Varianta FAST (rychlé foto) / od 650,– Kč
 
Focení miminek
Tento balíček je úplně odlišný od všech co nabízím. Fotografuji u vás doma (samozřejmě můžete přijet i vy do ateliéru, ale miminka jsou choulostivé), domácí prostředí se snažím jemně do fotografií zakomponovat. Fotografie se blíží spíše k reportážnímu stylu. Ale i stylizované. Snažím se toho co nejvíce zachytit.
Pokud je to možné, využívám přirozené denní světlo, abych zbytečně bleskem miminko nerušila a zároveň aby fotografie byly co nejpřirozenější. Když je miminko klidné, je možné vytvořit i několik fotografií studiového stylu. Některé rekvizity přivezu, zároveň se však snažím využívat i vaše domácí
Nejvhodnější je fotografovat miminka v prvních deseti dnech jejich života. Získáte 20-40 fotografií v plném rozlišení v elektronické podobě, a to některé v barevném a některé v černobílém provedení (přesný počet fotografií se u jednotlivých focení liší). Třídění a výběr fotografií provádím já. Papírové fotografie v ceně zahrnuty nejsou, je možné je doobjednat po odevzdání fotografií elektronických dle aktuální cenové nabídky.

Varianta MIMI /  od 2000,– Kč


Svatební fotografie
Nabízím tři různé svatební varianty. Osobně doporučuji varianty delší, kdy fotografie zachytí většinu vašeho svatebního dne a poté ho jako příběh vyprávějí, všechno to napětí během příprav, dojetí během svatebního obřadu, radost a euforii po skončení všech formalit.

ceny od 3500,- Kč,

Produktové fotografie
 od 60,-Kč


Pro podrobnější ceník mi prosím napište na email.
r.nova123@gmail.com

KONTAKTZáloha daná při focení je 500,-. Cena upravených fotografií je účtována dle napsaného ceníku.   Neupravené fotografie jsou pouze polotovar nedávám je k upraveným fotografiím. Platí se pouze za upravené fotografie. Neupravené nedávám. 
Fotografie, které jsou vybrány pro úpravu, jsou upravené stylem fotografa. Jedná se úpravu pozadí, světel, stínů, opravy pleti, retuše. Vše co je potřeba. (Veškeré úpravy jsou prováděny pouze na vybraných upravovaných fotografiích) 
Do neupravených fotografií se nijak nezasahuje a po focení jsou uschovány půl roku, pokud by si člověk chtěl ještě nějaké fotografie vybrat. Poté se vymazávají. 
Hotové upravené fotografie (určitý počet který si vyberete) dostanete na vypáleném cd nebo dvd v barevné a černobílé variantě nebo se fotografie pošlou přes úschovnu. Pokud chcete ještě jinou barevnou variantu, je za to příplatek 50,-Kč.
Za každou vybranou fotografii navíc na úpravu je účtován poplatek od 100,- Kč dle náročnosti úprav.