Foto galerie

Jsem i na

FACEBOOKU

facebook_logo.jpg

 

Objednávejte se prosím s dostatečným předstihem. Minimálně měsíc dopředu spíše měsíc a půl. A měsíc před případnými narozeninami či svátkem partnera či někoho z rodiny. 

Ceník

Každý má na to mít kvalitní fotografie. Každý je něčím jedinečný, a přesně to se snažím zachytit na fotografii. Jedinečnost osoby a jedinečnost okamžiku. Základem kvalitní fotky, je práce s lidmi- umět jim naslouchat, vyslyšet přání a být empatický. Někteří lidé jsou extrovertní a fotogeničtí, tam je focení obvykle jednodušší. Je však také spousta lidí, kteří jsou spíše introverti, rádi by fotky, ale déle jim trvá než se otevřou a uvolní. Dobrý fotograf musí umět jednat s lidmi a  být kreativní. Sami posuďte jaká jsem já. Ale věřím, že nuda při mém focení hrozit nebude. :) 


Ano spousta fotografů Vám dá za stejnou cenu hromadu fotek, ale jste si jisti, že to bude přesně to co jste si přáli? Každý fotograf by měl na té své fotografii zanechat vlastní ,,podpis", to znamená- jak to vyfotí a jak to následně upraví..  
Cílem retuše není dramaticky měnit obsah fotografie jak je tomu u fotomontáže. Retuš by měla být přirozená, decentní a měla by vyzdvihnout obsah fotky a dokreslit náležitě atmosféru. Černobílá zvýrazní kontrasty, barevná upoutá svojí atmosférou a přijme diváka do svého příběhu.


Fotografuji převážně portréty, glamour a akt, ale také i rodinné fotografie, děti, miminka, těhotné maminky, domácí mazlíčky, módní fotografie, fotografie v přírodě i v ateliéru. Záleží jen na Vás co si vyberete. :)
 
 Před focením Vás nalíčím, učešu a potom se fotí. Poradím Vám jak se postavit, jak se tvářit aby jste na fotkách vypadali co nejlépe. 


Dávám přednost KVALITĚ před KVANTITOU.


Ceníky:   Před každým focením zaplatíte zálohu 40% z ceny.  Je nutné se objednávat předem. :)
 1hlupm.jpg
 
Portrét, Glamour, Akt: CD, úprava a retuš, barva, čb, velikost pro tisk i web (jen upravené) nevytisknuté fotografie  
cca 1 hodina záběrů ( 6 upravených fotografií)  700,-Kč
cca 2 hodiny záběrů * (12 upravených fotografií)  1200,-Kč
cca 2,5 hodiny záběrů * (18 upravených fotografií) 1700,-Kč
Tisk foto velikost 10/15 cm (papír lesklý) 1ks/10,-
Tisk foto velikost 13/18 cm (papír lesklý) 1ks/15,-
Tisk foto velikost A4 (papír lesklý) 1ks/50,-
Tisk jiných rozměrů ( 9x13, 15x21, 18x25, 25x25,....a další) Cena dle ceníku

 *u focení glamour, akt- doporučuji 2h nebo 2,5h záběrů 

 (Každá další UPRAVENÁ fotka navíc + 120,-Kč) 

Lze vždy vybrat více fotek. 


 NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEDÁVÁM, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. 
 Focení lze domluvit jak v ateliéru tak v exteriéru, v ateliéru tak i exteriéru se dají vykouzlit nádherné fotografie, v exteriéru lze využít denního světla, které má fantastické vlastnosti a exteriér hraje barvami. Obličej je přirozenější a lze využít menší clony, což dodává fotce prostor.LÍČENÍ NA FOCENÍ
DENNÍ LÍČENÍ................200,- 
VEČERNÍ LÍČENÍ.............350,- 
EXTRAVAGANCE..............400,-

SVATEBNÍ LÍČENÍ. . . . . . 500,- (zkouška + 100,-)

KONTAKT


Focení dětí, miminek, těhotných maminek, rodiny.....
 
Focení malých dětí, miminek,rodiny, maminky s dětmi (do 10 let) - - (CD, úprava, retuš, grafika, cca 10 kvalitně upravených fotek.) Focení dětí chce více času, více věnování. Počítejte i 1-2 hodiny focení 1300,-
Focení těhotných maminek- (CD, úprava, retuš, grafika, cca 10 kvalitně upravených fotek.) Focení neznamená jen vyfotit fotku, záleží také na úpravách tím se podepisuje fotograf... 1100,-

 Rodinné fotky - zachycují část, nebo všechny členy rodiny. Zda fotit v ateliéru, doma nebo třeba v parku je už jen na vás. Budeme fotit v přátelském prostředí s uvolněnou atmosférou, uděláme pro to maximum.
 
Kalendáře (13 fotografií + CD, úprava, retuš, netradiční a originální grafika, tisk na kvalitní papír)  
"A4"- 20x30 (1ks) s nafocenými fotkami u mě 1600,-
"A3"- 30x45 (1ks) s nafocenými fotkami u mě 1650,-
Netradiční rozměr (30x30, 10x30, atd.....) od 1550,-
  "A4"- 20x30 (1ks) s dodanými fotkami   500,-
  "A3"- 30x45 (1ks) s dodanými fotkami   550,-
Při odběru více kusů SLEVA!!  

 Kalendář je originální dárek, kterým se můžeme připomínat celý rok. Kalendář má obvykle 13 stran, tedy titulní a 12 měsíců. Může být na šířku nebo výšku. Je možné si objednat kalendář ze svých fotek, které nafotíme spolu v ateliéru (či venku) nebo ty které mi pošlete. V ceně grafika, focení, úprava fotek, tisk kalendáře, fotky na dvd. 
 
 Svatební 
Balíček MINI
Můžete záskat nafocení: obřadu, gratulací, odchod svatebčanů, společné a skupinové foto všech svatebčanů. Portrétní a inscenované fotografování novomanželů ve vybraném prostředí.
2-3 hodiny focení, CD, úpravy, retuš, barva + čb, lesklé fotky
80 -130  zpracovaných záběrů, 30 nej upravených v různých variantách, 20 nej záběrů v papírové podobě, další fotografie v náhledech na cd (celkem okolo 250 fotek)
13x18cm/3500,-
A4/1ks/50,- 
Balíček STANDART-
 Můžete záskat nafocení: obřadu, gratulací, odchod svatebčanů, společné a skupinové foto všech svatebčanů. Portrétní a inscenované fotografování novomanželů před hostinou nebo po ní. Dokumentace svatebních tradic – tanec, krájení dortu.
4-5 hodiny focení, CD, úpravy, barva + čb, lesklé fotky
100 - 230 zpracovaných záběrů - 40 nej upravených v různých variantách, 30 nej záběrů v papírové podobě, další fotografie v náhledech (kolem 400 fotografií)
13x18cm/4500,-A4/1ks/50,-
Balíček MEZI SaM -
 Můžete záskat nafocení: od obřadu až po konec hostiny a zábavy nebo od příprav nevěsty po začátek hostiny. 
5-7 hodin focení, CD, úpravy, barva + čb, lesklé fotky 
200 - 350 zpracovaných záběrů 45 nej upravených v různých variantách , 35 nej záběrů v papírové podobě (další fotografie na cd v náhledech kolem 550 fotografií)
13x18cm/5500,-
A4/1ks/50,-
Balíček MAXI-
 Můžete záskat nafocení: příprav nevěsty, shromažďování svatebčanů a přípravy, obřad, gratulace a odchod, společné a skupinové foto všech svatebčanů. Portrétní a inscenované fotografování novomanželů před hostinou nebo po ní. Dokumentace svatebních tradic – tanec, krájení dortu, podvečerní zábava.
10-12 hodin focení (celý den), CD, DVD, úpravy, barva + čb, zvláštní efekty, grafika, lesklé fotky
300 - 500 zpracovaných záběrů 65 nej upravených v různých variantách ,50 nej záběrů v papírové podobě, další fotografie na cd v náhledech kolem 800 a víc fotografií)
13x18cm/8000,-
A4/1ks/50,-
Zpracování fotografií jako svatební fotokniha podle objednávky od 600,-
Pokud plánujete svatbu většího rozsahu, nabízíme Vám také možnost druhého profesionálního fotografa na celý den.    Obřad/1500,-
  Den/3500,- 
   
 
 
Každá svatba je individuální, proto vše důkladně projednáme. Cestovní náklady 5Kč/km. Po ujasnění všech podrobností k focení svatebního dne na schůzce vybírám zálohu 1500Kč. Termín je pak brán jako závazný a vybraná záloha se odpočítá při platbě od konečné ceny. Zde uvádím orientační varianty focení, samozřejmě lze vše dojednat přímo na míru.
 
Ceny papírových, velkoformátových fotografií, fotoknih a dalších výrobků jsou závislé na konkretních požadavcích zákazníka - formáty, počet kusů atd. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, proto prosíme obraťte se na nás s konkrétním přáním, připravíme kalkulaci přímo pro Vás.

Školní fotografie:  
1x Skupinová fotografie (13x18) 25,-Kč
1x Skupinová fotografie + 3x portrét (2x-13x18- 1x10x15) 190,-Kč
1x Skupinová fotografie + 3x portrét + 5x momentky 250,-Kč
Muj první školení rok (den)- 1ks 30,-KčOstatní focení:
Cena u focení firemních reportáží, reklamy a dalších projektů je dohodou. Pro kalkulaci ceny budu potřebovat vědět kde a co by se fotilo, jaké jsou požadavky, co vše je třeba zajistit z mé strany. Někomu postačí standartní dokumentace průběhu akce, jiný potřebuje vybrané fotky retušovat, nebo upravit. Nejvhodnější je si zavolat a dát osobní schůzku kde se vše přesně dojedná.
 
 
 
Grafická tvorba- loga, letáky, plakáty atd... DLE DOMLUVY Podmínky focení:

Záloha daná při focení je 500,- po focení se vybírají fotografie z nafocených fotek, které do 3 týdnů upravím. Cena upravených fotografií je účtována dle výše napsaného ceníku.   Pokud jsou při focení děti a jsou netrpělivé- fotografie lze dát na webovou galerii pod heslem, kde si následně vyberete fotky k úpravě. Neupravené fotografie jsou pouze polotovar nedávám je k upraveným fotografiím. Platí se pouze za upravené fotografie. Neupravené nedávám. 

Fotografie které jsou vybrány pro úpravu, jsou upravené stylem fotografa. Jedná se úpravu pozadí, světel, stínů, opravy pleti, retuše. Vše co je potřeba. (Veškeré úpravy jsou prováděny pouze na vybraných upravovaných fotografiích) 

Do neupravených fotografií se nijak nezasahuje a po focení jsou uschovány půl roku, pokud by si člověk chtěla ještě nějaké fotografie dovybrat. Poté se vymazávají. 

Doklad se vystavuje najednou při předávání fotografií. Pokud ho chcete i za zálohu, musíte si o něj říct. 

Hotové upravené fotografie (určitý počet který si vyberete) dostanete na vypáleném cd nebo dvd v barevné a čenobílé variantě. Pokud chcete ještě jinou barevnou variantu je za to příplatek 50,-Kč.

Za každou vybranou fotografii navíc na úpravu je účtován poplatek 100,- - 150,- Kč dle náročnosti úprav. 
Za nalíčení a účes platíte při focení domluvenou částku. 


 

CENÍK


Fotografování PORTRÉT/GLAMOUR/AKT
Každý má na to mít kvalitní fotografie. Každý je něčím jedinečný, a přesně to se snažím zachytit na fotografii. Jedinečnost osoby a jedinečnost okamžiku. Základem kvalitní fotky, je práce s lidmi- umět jim naslouchat, vyslyšet přání a být empatický. Někteří lidé jsou extrovertní a fotogeničtí, tam je focení obvykle jednodušší. Je však také spousta lidí, kteří jsou spíše introverti, rádi by fotky, ale déle jim trvá, než se otevřou a uvolní. Dobrý fotograf musí umět jednat s lidmi a být kreativní. Sami posuďte, jaká jsem já. Ale věřím, že nuda při mém focení hrozit nebude. :)
Ano spousta fotografů Vám dá za stejnou cenu hromadu fotek, ale jste si jisti, že to bude přesně to, co jste si přáli? Každý fotograf by měl na té své fotografii zanechat vlastní ,,podpis", to znamená- jak to vyfotí a jak to následně upraví… 
Cílem retuše není dramaticky měnit obsah fotografie jak je tomu u fotomontáže. Retuš by měla být přirozená, decentní a měla by vyzdvihnout obsah fotky a dokreslit náležitě atmosféru. Černobílá zvýrazní kontrasty, barevná upoutá svojí atmosférou a přijme diváka do svého příběhu.
Dávám přednost KVALITĚ před KVANTITOU.

Více Variant balíčků
ceny od  1150,- Kč

Varianta KALENDÁŘ/ od 2300,- KčFotografování dětí a rodin
Varianta TEN / od 1200,- Kč

Varianta FAST (rychlé foto) / od 650,– Kč
 
Focení miminek
Tento balíček je úplně odlišný od všech co nabízím. Fotografuji u vás doma (samozřejmě můžete přijet i vy do ateliéru, ale miminka jsou choulostivé), domácí prostředí se snažím jemně do fotografií zakomponovat. Fotografie se blíží spíše k reportážnímu stylu. Ale i stylizované. Snažím se toho co nejvíce zachytit.
Pokud je to možné, využívám přirozené denní světlo, abych zbytečně bleskem miminko nerušila a zároveň aby fotografie byly co nejpřirozenější. Když je miminko klidné, je možné vytvořit i několik fotografií studiového stylu. Některé rekvizity přivezu, zároveň se však snažím využívat i vaše domácí
Nejvhodnější je fotografovat miminka v prvních deseti dnech jejich života. Získáte 20-40 fotografií v plném rozlišení v elektronické podobě, a to některé v barevném a některé v černobílém provedení (přesný počet fotografií se u jednotlivých focení liší). Třídění a výběr fotografií provádím já. Papírové fotografie v ceně zahrnuty nejsou, je možné je doobjednat po odevzdání fotografií elektronických dle aktuální cenové nabídky.

Varianta MIMI /  od 2000,– Kč


Svatební fotografie
Nabízím tři různé svatební varianty. Osobně doporučuji varianty delší, kdy fotografie zachytí většinu vašeho svatebního dne a poté ho jako příběh vyprávějí, všechno to napětí během příprav, dojetí během svatebního obřadu, radost a euforii po skončení všech formalit.

ceny od 3500,- Kč,

Produktové fotografie
 od 60,-Kč


Pro podrobnější ceník mi prosím napište na email.
r.nova123@gmail.com

KONTAKTZáloha daná při focení je 500,-. Cena upravených fotografií je účtována dle napsaného ceníku.   Neupravené fotografie jsou pouze polotovar nedávám je k upraveným fotografiím. Platí se pouze za upravené fotografie. Neupravené nedávám. 
Fotografie, které jsou vybrány pro úpravu, jsou upravené stylem fotografa. Jedná se úpravu pozadí, světel, stínů, opravy pleti, retuše. Vše co je potřeba. (Veškeré úpravy jsou prováděny pouze na vybraných upravovaných fotografiích) 
Do neupravených fotografií se nijak nezasahuje a po focení jsou uschovány půl roku, pokud by si člověk chtěl ještě nějaké fotografie vybrat. Poté se vymazávají. 
Hotové upravené fotografie (určitý počet který si vyberete) dostanete na vypáleném cd nebo dvd v barevné a černobílé variantě nebo se fotografie pošlou přes úschovnu. Pokud chcete ještě jinou barevnou variantu, je za to příplatek 50,-Kč.
Za každou vybranou fotografii navíc na úpravu je účtován poplatek od 100,- Kč dle náročnosti úprav.